uLogin (advanced version) (7.x-1.8) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Real name
ca: Nom real

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Comment form
ca: Formulari de comentari

en: Country
ca: País

en: Main
ca: Principal

en: User
ca: Usuari

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Advanced
ca: Avançat

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Identity
ca: Identitat

en: Gender
ca: Gènere

en: Photo
ca: Foto

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: Authentication provider
ca: Proveïdor d'autenticació
