uLogin (advanced version) (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Country
jv: Negara

en: User
jv: Panganggo

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Advanced
jv: Mahir

en: Account settings
jv: Pangaturan akun
