uLogin (advanced version) (7.x-1.10) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Country
hy: Երկիր

en: User
hy: Օգտագործող

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները
