uLogin (advanced version) (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: Delete
no: Slett

en: Value
no: Verdi

en: Comment form
no: Kommentarskjema

en: User login form
no: Påloggingsskjema

en: User registration form
no: Skjema for brukerregistrering

en: Country
no: Land

en: User
no: Bruker

en: Email
no: E-post

en: Widget type
no: Skjermelement

en: Advanced
no: Avansert

en: Phone
no: Telefon

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: City
no: By

en: Identity
no: Identitet

en: Gender
no: Kjønn

en: Birthday
no: Bursdag

en: Token
no: Symbol

en: Photo
no: Foto

en: Account settings
no: Kontoinnstillinger

en: Other settings
no: Andre innstillinger

en: Authentication provider
no: Autentiseringsleverandør
