Ultimate Cron (7.x-1.10) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: List
bn: তালিকা

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: All
bn: সমস্ত

en: Module
bn: মডিউল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: General
bn: সাধারণ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
