Ultimate Cron (7.x-1.10) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: List
eo: Listo

en: Log
eo: Loglibro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Never
eo: Neniam

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Rules
eo: Reguloj
