Ultimate Cron (7.x-1.10) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: List
ug: تىزىملىك

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: All
ug: ھەممە

en: OK
ug: جەزملەش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
