Ultimate Cron (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: List
nn: Liste

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Never
nn: Aldri

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
