Ultimate Cron (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: settings
nl: instellingen

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Never
nl: Nooit

en: N/A
nl: n.v.t.

en: General
nl: Algemeen

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Cron settings
nl: Cron-instellingen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Function
nl: Functie

en: Rules
nl: Regels

en: Running
nl: Bezig met uitvoeren

en: Run
nl: Uitvoeren

en: import
nl: importeer

en: Errors
nl: Fouten

en: Starting
nl: Beginnend

en: View and manage cron table
nl: Bekijk en beheer de cron tabel

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: No information
nl: Geen informatie

en: Import configuration
nl: Configuratie importeren
