Ultimate Cron (7.x-1.6) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: List
or: ତାଲିକା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ
