Ultimate Cron (7.x-1.8) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Status
ru: Статус

en: List
ru: Список

en: Log
ru: Журнал

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Enabled
ru: Включено

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: settings
ru: настройки

en: Schedule
ru: Расписание

en: All
ru: Все

en: Module
ru: Модуль

en: Never
ru: Никогда

en: Success
ru: Успешно

en: N/A
ru: Н/Д

en: General
ru: Общий

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Cron settings
ru: Настройки cron

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Function
ru: Функция

en: Rules
ru: Правила

en: Info
ru: Инфо

en: Running
ru: Запущен

en: Run
ru: Запустить

en: import
ru: Импорт

en: Errors
ru: Ошибки

en: View and manage cron table
ru: Просмотр таблицы cron и управление ею

en: Thresholds
ru: Предельные значения

en: Warnings
ru: Предупреждения

en: Unlock
ru: Разблокировать

en: No information
ru: Нет информации

en: Import configuration
ru: Импорт конфигурации

en: Remove expired log messages and flood control events
ru: Удалите просроченные сообщения журнала и события контроля флуда
