Ultimate Cron (7.x-1.8) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Log
si: ලොග එක

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: All
si: සියල්ල
