Ultimate Cron (7.x-1.8) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Status
uk: Стан

en: List
uk: Список

en: Log
uk: Журнал

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Logs
uk: Журнали

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: settings
uk: налаштування

en: Schedule
uk: Розклад

en: All
uk: Все

en: Module
uk: Модуль

en: Never
uk: Ніколи

en: Success
uk: Успіх

en: N/A
uk: Н/Д

en: OK
uk: Гаразд

en: General
uk: Загальне

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Cron settings
uk: Налаштування крону

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Duration
uk: Тривалість

en: Function
uk: Функція

en: Rules
uk: Правила

en: Info
uk: Інформація

en: Cron
uk: Крон

en: Running
uk: Запущено

en: Run
uk: Виконати

en: running
uk: запущено

en: import
uk: імпортувати

en: Errors
uk: Помилки

en: Starting
uk: Запуск

en: View and manage cron table
uk: Перегляд таблиці крону та керування нею

en: Thresholds
uk: Порогові значення

en: Warnings
uk: Попередження

en: No errors
uk: Без помилок

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: No information
uk: Інформація відсутня

en: Import configuration
uk: Імпорт конфігурації
