Ultimate Cron (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: List
ne: सूचि

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: OK
ne: ठिक छ

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
