Ultimate Cron (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: List
mn: Жагсаалт

en: Log
mn: Лог

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: All
mn: Бүгд

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
