Ultimate Cron (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: No item found.
bo: རྣམ་གྲངས་མི་འདུག

en: Run cron every
bo: གཤམ་གྱི་དུས་མཚམས་རེ་རེ་ལ་འཁོར་སྐྱོད་ཐེངས་རེ་བྱེད་པ།
