Ultimate Cron (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Logs
af: Logboeke

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: settings
af: verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Never
af: Nooit

en: Throttle
af: Smoor

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: by
af: deur

en: - All -
af: - Alle -
