Ultimate Cron (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: settings
jv: setelan

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Module
jv: Modul

en: Never
jv: Ora tahu

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: General
jv: Umum

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Run cron every
jv: Nglakokaké cron saben
