Ultimate Cron (7.x-2.0-beta3) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: cron
or: କ୍ରନ୍

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ
