Ultimate Cron (7.x-2.0-beta5) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Never
eo: Neniam

en: Throttle
eo: Trafik-limiga

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Rules
eo: Reguloj

en: by
eo: de

en: - All -
eo: - Ĉio -
