Ultimate Cron (7.x-2.0-beta5) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: disabled
he: מושבת

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Module
he: מודול

en: Never
he: לעולם

en: Throttle
he: מצערת

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: N/A
he: -ללא-

en: Serial
he: מספר סידורי

en: General
he: כללי

en: Cache
he: מטמון

en: Duration
he: משך

en: Threshold
he: סף

en: Rules
he: כללים

en: Interval
he: מרווח

en: by
he: ע"י

en: Storage
he: אחסון

en: Simple
he: פשוט

en: Queue
he: תור

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: - All -
he: - הכל -

en: Unlock
he: בטל נעילה

en: Run cron every
he: הרצת Cron בכל
