Ultimate Cron (7.x-2.0-beta5) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
