Ultimate Cron (7.x-2.0-beta5) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: enabled
pl: włączone

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: settings
pl: ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Database
pl: Baza danych

en: Module
pl: Moduł

en: Never
pl: Nigdy

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: N/A
pl: niedostępne

en: Serial
pl: Numer seryjny

en: Jobs
pl: Oferty

en: General
pl: Ogólne

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Threshold
pl: Próg

en: Rules
pl: Reguły

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Interval
pl: Interwał

en: by
pl: dodany przez

en: Run
pl: Uruchom

en: Storage
pl: Magazyn

en: Simple
pl: Prosto

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Queue
pl: Kolejka

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Thresholds
pl: Progi

en: Scheduler
pl: Planista

en: scheduler
pl: planista

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: No item found.
pl: Nie znaleziono elementu.

en: Run cron every
pl: Czas między kolejnymi uruchomieniami demona cron

en: Default (@default)
pl: Domyślny (@default)
