Ultimate Cron (7.x-2.0-beta5) - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: disabled
uk: вимкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: cron
uk: крон

en: Logs
uk: Журнали

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: settings
uk: налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Time
uk: Час

en: User
uk: Користувач

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Database
uk: База даних

en: Module
uk: Модуль

en: Never
uk: Ніколи

en: Throttle
uk: Обмежувач

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Normal
uk: Звичайне

en: N/A
uk: Н/Д

en: Serial
uk: Послідовний

en: Jobs
uk: Завдання

en: General
uk: Загальне

en: Cache
uk: Кеш

en: anonymous
uk: анонім

en: Duration
uk: Тривалість

en: Threshold
uk: Поріг

en: Rules
uk: Правила

en: Delay
uk: Затримка

en: Cron
uk: Крон

en: Interval
uk: Проміжок

en: Threads
uk: Нитки

en: by
uk: за авторством

en: Run
uk: Виконати

en: running
uk: запущено

en: Storage
uk: Сховище

en: Simple
uk: Просте

en: Started
uk: Запущено

en: Logger
uk: Лог

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Queue
uk: Черга

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: - All -
uk: - Усе -

en: Thresholds
uk: Порогові значення

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: scheduler
uk: планувальник

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: No item found.
uk: Елемент не знайдено.

en: Run cron every
uk: Запускати крон кожні/кожен

en: Cache bin
uk: Сегмент кешу

en: Default (@default)
uk: Базово (@default)

en: Kill
uk: Знищити

en: Launcher
uk: Запуск програм

en: Launchers
uk: Кнопки запуску
