Ultimate Cron (7.x-2.0-beta6) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: cron
dz: ཀོརཱོན།

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Throttle
dz: མར་ཕབ།

en: by
dz: གིས།
