Ultimate Cron (7.x-2.0-beta6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон
