Ultimate Cron (7.x-2.0-beta6) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Never
sl: Nikoli

en: Throttle
sl: Zaduši

en: N/A
sl: N/D

en: General
sl: Splošno

en: by
sl: spisal %s

en: Any
sl: Katerokoli

en: Cron could not run because an invalid key was used.
sl: Cron ni bil zagnan zaradi neveljavnega ključa.
