Ultimate Cron (7.x-2.0-beta7) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Cron could not run because an invalid key was used.
mg: Tsy nandeha ny Cron satria diso ny lakile nampiasaina.
