Ultimate Cron (7.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Title
hu: Cím

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: cron
hu: időzítő

en: Logs
hu: Naplók

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: settings
hu: beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Time
hu: Idő

en: Configure
hu: Beállít

en: Database
hu: Adatbázis

en: Module
hu: Modul

en: Never
hu: Soha

en: Throttle
hu: Visszafogó

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Normal
hu: Általános

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Serial
hu: Sorszám

en: Jobs
hu: Munkák

en: General
hu: Általános

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: anonymous
hu: névtelen

en: Duration
hu: Időtartam

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Rules
hu: Szabályok

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Cron
hu: Időzítő

en: Interval
hu: Időköz

en: by
hu: -

en: Run
hu: Futás

en: Storage
hu: Tárolás

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Any
hu: Bármelyik

en: Started
hu: Indult

en: Logger
hu: Naplózó

en: Queue
hu: Várólista

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: - All -
hu: – Mind –

en: scheduler
hu: időzítő

en: Cache timeout
hu: Gyorstár lejárata

en: Cron could not run because an invalid key was used.
hu: Az időzítő futtatása nem lehetséges, mert hibás a hozzáférési kulcs.

en: Unlock
hu: Feloldás

en: No item found.
hu: Nem található elem.

en: Run cron every
hu: Időzítő futtatása ennyi időnként

en: Default (@default)
hu: Alapértelmezés (@default)
