Ultimate Cron (7.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: enabled
nn: aktivert

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Never
nn: Aldri

en: Throttle
nn: Begrensing

en: by
nn: av

en: - All -
nn: - Alle -

en: Cron could not run because an invalid key was used.
nn: Cron kunne ikkje køyra fordi ein ugyldig nøkkel var bruka.
