Ultimate Cron (7.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: - All -
ug: ھەممىسى
