Ultimate Cron (7.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Disabled
ar: معطل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Logs
ar: سجلات

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: settings
ar: إعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: Configure
ar: ضبط

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Module
ar: الوحدة

en: Never
ar: أبدا

en: Throttle
ar: الصمام

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Normal
ar: طبيعي

en: N/A
ar: غير موجود

en: General
ar: عام

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Fixed
ar: ثابت

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: by
ar: كتبه

en: Any
ar: أي من

en: - All -
ar: - الكل -

en: Cron could not run because an invalid key was used.
ar: تعذر تشغيل مجدول الأعمال (كرون) لأنه تم استخدام مفتاح غير صالح.

en: Run cron every
ar: تشغيل الدورية كل
