Ultimate Cron (7.x-2.0-rc3) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: cron
bn: ক্রন

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Module
bn: মডিউল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
