Ultimate Cron (7.x-2.0-rc3) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: cron
fi: cron-ajastin

en: Logs
fi: Loki

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: settings
fi: asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Time
fi: Aika

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Database
fi: Tietokanta

en: Module
fi: Moduuli

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Throttle
fi: Kiihdytys

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Normal
fi: Normaali

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Serial
fi: Sarjanumero

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Duration
fi: Kesto

en: Rules
fi: Säännöt

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Run
fi: Suorita

en: Storage
fi: Tallennus

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: About
fi: Tietoja

en: Started
fi: Aloitettu

en: Queue
fi: Jono

en: Scheduled
fi: Ajastettu

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Scheduler
fi: Ajastin

en: scheduler
fi: ajastin

en: Cron could not run because an invalid key was used.
fi: Cronia ei voitu ajaa virheellisestä avaimesta johtuen.

en: Unlock
fi: Avaa lukitus

en: No item found.
fi: Elementtejä ei löytynyt

en: Run cron every
fi: Cronin ajoväli

en: Default (@default)
fi: Oletus (@default)
