Ultimate Cron (7.x-2.0-rc3) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Never
hy: Երբեք

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Cache
hy: Քեշ

en: Cron could not run because an invalid key was used.
hy: Cron-ը  չի կարող գործել,  քանի որ անվավեր ստեղն է օգտագործվել:
