Ultimate Cron (7.x-2.0-rc3) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Module
ka: მოდული

en: Never
ka: არასდროს

en: General
ka: ზოგადი

en: Cache
ka: ქეში

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Cron
ka: კრონი

en: by
ka: ავტორი

en: - All -
ka: - ყველა -
