Ultimate Cron (7.x-2.0-rc3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: cron
ne: क्रोन

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Normal
ne: साधारण
