Ultimate Cron (7.x-2.0-rc4) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Error
bs: Greška

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: by
bs: od

en: Storage
bs: Pohrana

en: Cron could not run because an invalid key was used.
bs: Cron se ne može izvršiti radi neispravnog ključa.
