Ultimate Cron (7.x-2.0-rc4) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Logs
mk: Дневници

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: - All -
mk: - Сите -
