Ultimate Cron (7.x-2.0-rc4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra
