Ultimate Cron (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Error
am: ስህተት

en: Cache
am: መሸጎጫ
