Ultimate Cron (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Logs
bg: Регистри

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Error
bg: Грешка

en: Never
bg: Никога

en: Throttle
bg: Редуциране

en: General
bg: Общи

en: Duration
bg: Период

en: Interval
bg: Интервал

en: by
bg: от

en: Started
bg: Начало

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Run cron every
bg: Пускай CRON всеки
