Ultimate Cron (7.x-2.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
