Ultimate Cron (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Title
gl: Título

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: disabled
gl: desactivado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: settings
gl: opcións

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Error
gl: Erro

en: Database
gl: Base de datos

en: Module
gl: Módulo

en: Never
gl: Nunca

en: Throttle
gl: Regulación

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: N/A
gl: N/D

en: Serial
gl: Número de serie

en: General
gl: Xeral

en: Cache
gl: Caché

en: Duration
gl: Duración

en: Threshold
gl: Umbral

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Interval
gl: Intervalo

en: by
gl: por

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Any
gl: Calquera

en: About
gl: Información

en: Queue
gl: Cola

en: Cron jobs
gl: Traballos de cron

en: - All -
gl: - Todo -

en: Cron could not run because an invalid key was used.
gl: Non se puido executar cron porque se empregou unha clave incorrecta.

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Run cron every
gl: Executar cron cada
