Ultimate Cron (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Titill

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: settings
is: stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Time
is: Tími

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: Error
is: Villa

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Module
is: Eining

en: Never
is: Aldrei

en: Throttle
is: Álagsstýring

en: Overridden
is: Yfirritað

en: N/A
is: Á ekki við

en: General
is: Almennt

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Rules
is: Reglur

en: by
is: eftir

en: Storage
is: Geymsla

en: About
is: Um

en: - All -
is: - Allt -
