Ultimate Cron (7.x-2.1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Error
fil: Mali

en: Throttle
fil: Hadlang

en: Cron
fil: Kuron

en: by
fil: ni
