Ultimate Cron (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: cron
mr: कोर्ण (Corn)

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Normal
mr: साधारण

en: General
mr: साधारण
