Ultimate Cron (7.x-2.10) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Error
kk: Қате

en: Never
kk: Ешқашан

en: Throttle
kk: Тротл

en: General
kk: Басты

en: Cron
kk: Хронометр

en: by
kk: кұрылған
