Ultimate Cron (7.x-2.11) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Never
ps: هيڅکله

en: General
ps: ټوليز

en: Cache
ps: پټياد

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Any
ps: هر

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
