Ultimate Cron (7.x-2.11) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: settings
sk: nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Error
sk: Chyba

en: Database
sk: Databáza

en: Module
sk: Modul

en: Never
sk: Nikdy

en: Throttle
sk: Urýchlenie

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: Serial
sk: Sériový

en: General
sk: Všeobecné

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: anonymous
sk: neprihlásený

en: Duration
sk: Trvanie

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Features
sk: Vlastnosti

en: by
sk: napísal

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Any
sk: Akékoľvek

en: About
sk: Informácie o

en: Started
sk: Začaté

en: Queue
sk: Rad

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: scheduler
sk: plánovač

en: Cron could not run because an invalid key was used.
sk: Cron nebol spustený pretože bol použitý neplatný kľúč.

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Run cron every
sk: Spustiť cron každé

en: Service group
sk: Skupina služieb
